1.Gün: FETHİYE- GÖCEK KÖRFEZİ -YASSICA ADALARI Aynı gün hareketli olan bu rotada sabah 10:00’da Fethiye Limanı’nda tekneye binilir. Kahvaltıdan sonra Göcek Körfezi’ne hareket edilir. Birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Adası’na demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz başlıca aktivitelerdendir. Karya çıkarak tavşanları ve keçileri sevebilir, beslyeyebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme sakin bir koyda yapılır. 

 


 2. Gün: BEDRİ RAHMİ KOYU-SARSALA-AĞA LİMANI Kahvaltıdan sonra, Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Kaya üzerine yaptığı resmi görmelisiniz. Daha sonra Sarsala Koyu’na demirlenir. Öğle yemeğinde Ağa Limanı’ndayız. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

 


 3. Gün: KUMLUBÜK KOYU– CENNET ADASI – MARMARİS Sabah Erken deniz kabarmadan Marmaris rotasına yükseliyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sonra Kumlubük Koyu’ndayız. Burada yemek ve yüzme molası. Beş çayı Cennet Adası’nda demirliyoruz. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme Marmaris Limanı’nda uygun demirleme için 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece hayatını yaşayabilir.

 


 4. Gün: MARMARİS Yeniden Mavi yolculuk ta görüşmek dilğiyle kahvaltı sonrası vedalaşıyoruz.

 

 

http://www.ideyachting.com/dipnotpanel/hizmet-duzenle-25#dil2