1 Gün: MARMARİS Tekneye giriş 15.00 itibarıyle yapılır. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'ndadır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir. İlk gece limandayız akşam yemeği sonrası sahilde yürüyüş yapabilir ve barlar sokağında eğlenceye katılabilirsiniz.

 
 


 2. Gün: EKİNCİK KÖRFEZİ – DALYAN Kahvaltı sonrası tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne doğru seyre başlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan kanal, çamur banyosu ve İztuzu plajı turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde sakin koydayız.

 


 3. Gün: BATIK HAMAM – TERSANE ADASI – KIZILADA Denizde dalgalar yükselmeden sabah erken yola çıkılır yaklaşık 3 saatlik seyir sonrası Göcek Körfezi'ne ulaşılır. Batık Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası su altında kalan muhteşem eski bir roma hamamı dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Batık Hamam koyu diye de bilinir. Sonraki noktamız Tersane Adası’na doğru hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye yakını Kızılada’da yapılır.

 


4. Gün: FETHİYE
 Kahvaltıdan sonra Fethiye Limanı giriyoruz. Antik çağda Telmessos olarak adlandırılan Fethiye Likya Uygarlığı’nın Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi. Şehir kâhinleriyle ünlüydü. Opsiyonel olarak safari turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koyu’nda öğle yemeği yiyip yüzebilir. Ölüdeniz e minibüsle gidilebilir. Tekne saat 16:00’da Ece Saray Marina’da akşam yemeği ve gecelemek için demirleyecektir. Tek yön tur Misafirlerimizle yeniden mavi yolculuk farklı bir turda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.