1.GÜN FETHİYE  - NOEL BABA ADASI

Mavi tur ilk günü 10:00 da tekneye girebiirsiniz. Rehber mavi yolculuk rota hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra demir alınır. Kelebek Vadisi'ne olacaktır.Kelebek vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur. Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına rotasında seyire çıkıyoruz. Geceleme St Nicholaus - Noel Baba Adası nda.

 

2.GÜN NOEL BABA ADASI - KAŞ

Kahvaltı sonrası Akvaryum koyunun eşsiz güzellikleriyle tanışmak için Kalkan'a hareket. Yüzmek hem de şnorkel yapmak için mükemmel bir bölgedir. Öğle yemeği küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş'a hareket edilir. Kaş'ta Antalya nın turizmi gelişmiş ilçesidir plaj yoktur ancak deniz çok temizdir. Geceleme Kaş Kekova arasındaki güzel bir koyda.

 

3. GÜN KAŞ  - KEKOVA - GÖKKAYA

Kekova rotasına seyrediyruz. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız. Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz. Geceleme için Gökkaya körfezi ndeyiz. Adadaki Korsan Bar'a gitmek için ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır. Gece şirin ve barda keyifli vakit geçirebilir, yıldızların altında dans ederek yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

 

 

4. GÜN GÖKKAYA - DEMRE

Kahvaltı, yüzme ve şnorkel için Korsanlar Mağarası ndayız. Öğle yemeğinden önce 10:30 da Çayağzı (Andriake) limanına demirliyoruz. Üretsiz servis aracı sizi şehir merkezine götürecektir. Demre'yi gezmek, keşfetmek ve alışveriş yapmak için bolca vaktiniz olacak. St.Nicholas Kilisesi, Myra antik gibi tarihsel dokusu olan yerleri gezebilirsiniz. Gece ise yine Korsan Bar da eğlenmeye devam edebilirisiniz.

 

5. GÜN GÖKKAYA KOYU - LİMAN AĞZI - FİRNAZ

İlk yüzme molası Yağlıca Koyu veya sonraki sakin koyda. Öğle yemeği için Kaş Limanı'nda giriyoruz. Şehirde gezmek alışveriş yapmak için yeterli vaktiniz olacaktır. Akşam yemeği ve geceleme Firnaz koyu veya Liman ağzında demirliyoruz.

 

6. GÜN FİRNAZ KOYU, LİMAN AĞZI - NOEL BABA ADASI 

Erken hareketle Kelebekler Vadisi 'ne doğru guletimiz seyrediyoruz. Vadinin eşsiz manzarasında gözlerinizi açacaksınız.  Sahile yüzebilir çeşitli su sporlarını yapabilirsiniz.Sonraki durağımız dünyanın en çarpıcı plajlarından birisi olan Ölüdeniz'de yüzebilir, yamaç paraşütü gibi farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

7. GÜN NOEL BABA ADASI  - FETHİYE 
Mavi turun son sabah kahvaltısı Tarzan Koyu'ndayız. Öğle yemeği ve yüzme molası Samanlık Koyu nda ve son olarak Fethiye Limanı'na demir atılacaktır. Yine bir mavi yolculukta görüşmEk dileğiyle vedalaşıyoruz.

Facebook Instagram Blog