Sözleşme Şartları

Rezervasyon Mavi yolculuk kabin kiralama turlarında ve özel yat, gulet, motoryat, yelkenli kiralama rezervasyonu takiben 7 gün içerisinde %30 ön ödemesi yapılır. Bakiye tur başlangıcından 60 gün öncesine kadar tamamlanır. Banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Özel yat kiralamalarda ise bakiye tekneye binerken nakit ödenebilir.

 

İptal Koşulları

Rezervasyon tarihinden tur başlangıcına kadar olan dönemlerde aşağıdaki kesinti oranları uygulanır. Yolcunun yazılı olarak tarafımıza tur iptali isteğini bildirmesi gerekmektedir. Tur tarihine 60 güne kadar iptallerde tur toplam bedelinden %10 kesinti yapılır. Tur tarihine 59 - 30 güne kadar iptallerde tur bedeli kesinti oranı %25  Tur tarihine 29 gün ve daha az var ise %100 kesinti yapılır. İade yapılmaz turun başlamasına 14 güne kadar yapılan iptallerde iade yapılmaz ancak farklı bir tarihe rezervasyon yapılabilir, tur başlangıcına 13 gün ve daha az süre var ise geri ödeme ve farklı tarihe erteleme yapılmaz. Tekne 3. Şahıs yolcu sigortası var olup yolcunun kusurundan dolayı oluşabilecek kazalarda ferdi kaza,seyahat sigortası yaptırmanız tavsiye edilir.

 

Kabin Turu Tekne Bilgisi

Kabin Kiralama Turları tekne adı seyahatten bir gün öncesi belli olur. Size e-mail veya telefon ile bildirilir. Ofisimizi de arayarak bilgi alabilirsiniz. Tekne adı yolcu rezervasyon durumuna göre değişebilir.

 

Özel Yat Kiralama Koşulları

Yat tam donanımlı olarak Misafirleri kabul eder; ancak kötü hava koşullarında seyir konforu garanti edilemez. Yatın teslim edilememesi halinde kiralayana faizsiz olarak geri ödenir. 48 saat süren makine arızası vb. durumlarda muadil yat hizmete sunulur veya kalan günlerin tur ücreti iade edilir.

 

Sigorta

3. şahıslar yat sigortası kapsamındadır. Tekne seyir esnasındaki kazalar dışında yolcunun kendi kusurundan kaynaklanan yaralanmalarda ferdi kaza sigortası yaptırmanız tavsiye edilir.

 

Mücbir Sebepler

Savaş, depem, grev gibi öngörülemeyen sebeplerden ötürü turun başlayamaması durumlarında firmamız sorumlu değildir. 

 

Bildirimler

Tur esnasındaki şikayetler önce kaptana bildirilir. Yerine getirilemeyecek durumlarda tekne kaptanı firmamızla irtibata geçer. Şikayet konusu 15 gün içinde yazılı olarak firmamıza iletilir. Anlaşmazlık durumlarında Türkiye Cumhuriyeti Marmaris Mahkemeleri yetkilidir. 

KİRALIK YATLAR

Facebook Instagram Blog