1. Gün: MARMARİS Gulete 15.00 den itibaren giriş yapılır. Servis akşam yemeği ile başlıyor ve geceleme Marmaris Limanı'nda. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris yat limanı oldukça hareketlidir. Sahil 10 km uzunluğunda yürüyüş yolu İçmeler plajına uzanır, devamlı minibüs seferleri mevcuttur. Akşam yemeği sonrası barlar sokağını gezebilir, farklı elencelere katılabilirsiniz.

2. Gün: EKİNCİK KÖRFEZİ – DALYAN Kahvaltı sonrası rehber tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verir. Ekincik Körfezi’ne doğru seyre başlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan kanal turu, çamur banyosu ve 8 km uzunluğundaki İztuzu plajı turuna katılabilirsiniz. Geceleme Ekincik Körfezi’nde.

 

3. Gün: BATIK HAMAM – TERSANE ADASI – KIZILADA Sabah erken yola çıkıyoruz 3 saatlik sayir ile Göcek Körfezi'ndeyiz. Batık Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası. Denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı Kleopatra veya Batık Hamam koyu denir. Daha sonra Tersane Adası’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kızılada’da

4. Gün: FETHİYE Kahvaltı ve yüzme. Demir alarak Fethiye Liman’ına girilır. Telmessos olarak adlandırılan Fethiye, Likya Uygarlığı nda Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi. Özel turlara katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koy’unda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Tekne 16:00’da Ece Saray Marina’da akşam yemeği ve gecelemek için demirleyecektir.

 

5. Gün: GÖCEK KÖRFEZİ – YASSICA ADALARI Kahvaltı sonrası Göcek Körfezi’ne hareket ediyoruz. Doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Adası’na demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış aktiviteleri yapılabilir. Akşam yemeği ve geceleme ssakin bir Göcek koyundayız.

 

6. Gün: BEDRİ RAHMİ KOYU – SARSALA – AĞA LİMANI Kahvaltı sonrası Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varıyoruz. Sonraki durağımız Sarsala Koyu’nda demirliyoruz. Öğle yemeği ve geceleme için Ağa Limanı’na varılır. 

 

7. Gün: KUMLUBUK KOYU– CENNET ADASI – MARMARİS Marmaris e dönüş seyri başlıyor. Yaklaşık 4 saat sonra Kumlubük Koyu’na ulaşıyoruz. Yemek ve yüzme molası sonrası beş çayı için Cennet Adası’nda demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Daha sonra Geceleme Marmaris Limanı’na giriş yapılır. 10 km uzunluğundaki sahilde gezebilir, İçmeler plajına gidebilirsiniz. Yat limanı ve barlar sokağı nda eğlenceye katılabilirsiniz.

 

8. Gün: MARMARİS Yine bir mavi yolculuk ta görüşmek dileğiyle kahvaltıdan sonra vedalaşıyoruz.

Facebook Instagram Blog